Brány školky a dětské skupiny se po dlouhé pauze otevřou v pondělí 3.5.

Milí rodiče,
dle vládního opatření je předběžně pro Prahu oznámeno otevření celé mateřské školy a dětské skupiny od pondělí 3. května v plném rozsahu. Vláda tento čtvrtek v odpoledních hodinách potvrdí zda pro region Praha otevření s určitostí platí. Ihned po vládním potvrzení Vám odešleme potvrzovací email a organizační informace ke vstupu do mateřské školy. Prosím sledujte email a taktéž aplikaci LYFLE.

Předběžné organizační informace:

  • Děti nemusí mít roušky
  • Děti by se neměly dle předběžných informací testovat (platí pro všechny děti)
  • Dle vládních nařízení není možné pouštět rodiče do mateřské školy. Do budovy budou moci být vpuštěny pouze maximálně dvě rodiny. Paní učitelky si budou děti po zazvonění přebírat u hlavního vchodu či v chodbě u botníku, to stejné platí pro odpolední vyzvedávání. Po přijetí vládních manuálů Vás budeme v potvrzovacím emailu informovat, jak přesně vstup pro jednotlivé třídy bude fungovat.
  • Po otevření mateřské školy začínají ihned probíhat kroužky a veškeré náhrady.

Pokud máte jakýkoli dotaz, rádi vše zodpovíme nejen písemně, ale i telefonicky.

Už se na děti moc těšíme!
Tým MŠ Paleček