Bubnování v MŠ Paleček – ZRUŠENO!

Milí rodiče,
omlouváme se, že jsme vás natěšili na společnou akci, kterou s velkým nadšením a skvělými ohlasy pořádáme opakovaně už několik let a kterou s ohledem na vývoj šíření koronaviru v plánovaném termínu rušíme.

Filosofií akce je potkávání se a navozování nových vztahů, navíc prostřednictvím společného muzicírování – bubnováním, zpěvem a prací s hlasem. Pokud bychom měli během akce zakrytá ústa, plnohodnotně si ji neužijeme, a pokud bychom je zakrytá neměli, vystavili bychom se všichni nejrizikovějšímu způsobu přenosu nemoci, což nám v současné situaci přijde jako zbytečné riziko.

Přestože nás to skutečně mrzí, rozhodli jsme právě z výše uvedených důvodů akci v plánovaném termínu zrušit. Věříme, že naše jednání chápete, a děkujeme za to.

P.S. O náhradním termínu akce vás budeme informovat.
Tým MŠ Paleček