Registrace na letní provoz zahájena

Milí rodiče,
tak jako každý rok nabízíme i ten letošní prázninový program plný her a zábavy. Nabídka platí pro děti ve věku 3 -6 let, které navštěvují MŠ na Praze 3.

Děti z dětské skupiny není třeba hlásit (provoz DS je zajištěn i během léta).

Registrace na jana.liskova@rcpalecek.cz
Registrace na anglický tábor KINDY CAMP tady

Cena: 1800 Kč/dítě/týden (není-li uvedeno jinak), cena zahrnuje celodenní stravu, cestovné a vstupy


7. – 9. 7. OBJEVUJEME TAJUPLNÝ VESMÍR

Pozooor, vesmírná loď je na startu! 3, 2, 1 letímeee. V průběhu týdne budeme hledat a navštěvovat veselé světy vesmíru. Zjistíme, kde parkují komety, najdeme vesmírnou restauraci, pistáciové mužíky. Staneme se nejen kosmonauty, ale i animátory, abychom zachytili všechny zážitky. Prožijeme týdne plný tvoření, pohybu a zábavy.  Lektoři: Monika a Radek

Cena: 1080Kč/dítě/týden

12. – 16. 7. SAFARI DOBRODRUŽSTVÍ

Hurááááá, jedeme na Safari! Z počátku týdne nás vyzvedne „Safari vláček“, který nás bude vozit po celou dobu týdne po Safari. V průběhu týdne navštívíme vodní zvířata, zvířata v korunách stromů a šelmy ve volné přírodě. Nebojte se, děti, na konci týdne se zase zpět vrátíme ze Safari domů a můžete vše maminkám a tatínkům povyprávět naše dobrodružství. Lektoři: Jana a Radek

19. – 23. 7. OBJEVUJEME KOUZLO ČTYŘ ROČNÍCH OBDOBÍ

Jak prožít čtyři roční období v jednom týdnu? Nejprve společně probudíme přírodu a poté dorazí paní léto. Napadá Vás, které roční období bude následovat? My Vám dáme malou nápovědu. Stromy už začínají svlékat své kabátky a vidíme ty nejkrásnější barevné kombinace. Na závěr dorazí paní Zima a vše nám zakryje bílou pokrývkou. Lektoři: Jana a Radek

26. – 30. 7. Anglický tábor KINDY CAMP pro děti 5-9 let

Příměstský tábor určený pro anglicky mluvící děti (rodilí mluvčí, bilingvní děti, děti s velmi dobrou znalostí AJ: rozumí pokynům, anglicky hovoří ve větách). Cena: 3 950,- Kč (táborné, celodenní strava, materiál), registrace zde. Organizuje: Class Acts

2. – 6. 8. Anglický tábor ENGLISH CORNER pro děti 3-7 let

Příměstský tábor určený dětem, které se anglicky učí a mají základní znalost (barvy, zvířata, jednoduché pokyny). Lektoři: Class Acts

9. – 13. 8. PUTOVÁNÍ PRO KLÍČE OD ZLATÉ PRAHY

Víte, kde se nachází Pražský hrad a co ukrývá? A kudy vede Královská cesta? To vše si s Vámi rádi prozkoumáme v týdnu „Putování pro klíč od Zlaté Prahy“. Přesuneme se do doby minulé, kdy v Praze v Praze byli králové, rytíři a princezny. Povíme si, co se od té doby změnilo a jak to vypadá teď. A co nás čeká v budoucnosti? To můžeme společně vymyslet s Verčou a Eliškou. Lektorky: Eliška a Veronika