Z nařízení vlády jsou školka i dětská skupina od 1. 3. zavřené

Milí rodiče,

jak už jste jistě zaznamenali, vláda bohužel uzavírá veškeré mateřské školy a dětské skupiny od pondělí 1.3. do neděle 21.3.

V návaznosti na uzavření naší mateřské školy v týdnu aktualizujeme sdílený Google disk, kam budeme přidávat různé pracovní listy pro děti, úkoly, výtvarné nápady, četbu a mnoho dalšího. Pošleme Vám veškeré informace a s nimi i odkaz, kde vše přehledně najdete. Pokud někdo nemá přístup k tiskárně, můžeme se domluvit na určitém dnu a pokusíme se několik pracovních listů, omalovánek vytisknout a připravit Vám balíčky na plot naší mateřské školy, kde si je budete moci vyzvednout.
Budeme moc rádi za zpětnou vazbu s úkoly od všech dětí v mateřské škole. Od předškoláků poprosíme rodiče, aby vypracované úkoly přinesli po otevření MŠ paním učitelkám.
Veškeré kroužky budou na tyto tři týdny pozastaveny, jakmile otevřeme, budou tyto hodiny nahrazeny.
Během měsíce března budeme dávat dohromady také opětovně evaluace Vašich dětí, které Vám budeme zasílat.

Už nyní se na děti opět těšíme, všem posíláme obrovský pozdrav a hlavně zdraví. Možná i pevné nervy. 🙂

Myslíme na Vás,
celý tým MŠ Paleček