DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2024

Chtěli byste se k nám nejdříve přijít podívat? Těšíme se na Vás během Dnů otevřených dveří MŠ Paleček a dětské skupiny. Návštěvu školky v Den otevřených dveří není třeba hlásit předem, dětem doporučujeme přezůvky s sebou. Přesná data, prosím, sledujte na webu školky v aktualitách a na Facebooku.

Kdy k nám můžete dorazit: 

  • dny otevřených dveří proběhnou v měsících únor až duben (informace budou oznámeny během podzimu)

Na Facebooku MŠ Paleček pro Vás máme online ochutnávku našich prostor, abychom Vás příjemně naladili na případné osobní setkání, na které se už teď moc těšíme. 

Rodiče, kteří mají o Palečkovu školku zájem, zveme, aby s dítětem strávili dopoledne v kolektivu dětí, které školku již navštěvují. Rodiče se tak mohou účastnit ranního komunitního kruhu, řízené činnosti i stravování, nasát atmosféru školky a zeptat se na všechny záležitosti týkající se docházky a pobytu dítěte ve školce.

Pro více informací a v případě zájmu o prohlídku školky, prosím, kontaktujte ředitelku Moniku Höffer na email monika.slavikova@ds-mspalecek.cz nebo na telefonním čísle 732 946 823.

ZÁPIS PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Milí rodiče, 
tento rok bude opět probíhat elektronický předzápis, kde je nutné své dítě nejprve zaregistrovat a poté se dostavit na zápis pro nový školní rok. Elektronický předzápis v tuto chvíli neprobíhá!

V systému je nutné si rezervovat datum a čas, kdy přijdete k samotnému zápisu. K tomu bude třeba přinést žádost + evidenční list potvrzený od lékaře.

Více informací o předzápisu a zápisu pro školní rok 2024/2025 najdete zde. 

Zápis pro školní rok 2024/2025 nyní neprobíhá.
Výsledky zápisu zveřejňujeme do 30 dnů od data konání zápisů v sekci Aktuality.