Zápis a Dny otevřených dveří

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Chtěli byste se k nám nejdříve přijít podívat? Těšíme se na Vás během Dnů otevřených dveří MŠ Paleček a dětské skupiny. Návštěvu školky v Den otevřených dveří není třeba hlásit předem, dětem doporučujeme přezůvky s sebou. Přesná data, prosím, sledujte na webu školky a na Facebooku.

S ohledem na aktuálně probíhající nouzový stav bohužel nemůžeme rodiče zvát na dny otevřených dvěří. Připravujeme proto pro Vás video ochutnávku našich prostor, abyste k nám mohli alespoň nahlédnout 🙂

V případě, že by Vám nevyhovovala data Dnů otevřených dveří, rádi Vás školkou provedeme jiný den. Rodiče, kteří mají o Palečkovu školku zájem, zveme, aby s dítětem strávili dopoledne v kolektivu dětí, které školku již navštěvují. Rodiče se tak mohou účastnit ranního komunitního kruhu, řízené činnosti i stravování, nasát atmosféru školky a zeptat se na všechny záležitosti týkající se docházky a pobytu dítěte ve školce.

Pro více informací a v případě zájmu o prohlídku školky, prosím, kontaktujte Moniku Slavíkovou na email monika.slavikova@ds-mspalecek.cz nebo na telefonním čísle 732 946 823.

JARNÍ JARMARK

Další zajímavá možnost, jak nasát atmosféru školky!
Palečkova školka každoročně pořádá Jarní jarmark, který je otevřen široké veřejnosti. Můžete si zde dát kávu, čaj i něco dobrého k snědku, podívat se na prostory školky a výrobky dětí.

S ohledem na aktuálně probíhající nouzový stav jsme Jarní jarmark zrušili. Věříme, že se budeme moci potkat na červnové Zahradní slavnosti.

ZÁPIS pro školní rok 2020/2021

Milí rodiče,
zápis byl ukončen 12. 5. v 16 hodin.

Výsledky zápisu zveřejníme nejpozději 19. 5. 2020 v sekci Aktuality.