Zápis a Dny otevřených dveří

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Chtěli byste se k nám nejdříve přijít podívat? Těšíme se na Vás během Dnů otevřených dveří MŠ Paleček a dětské skupiny. Návštěvu školky v Den otevřených dveří není třeba hlásit předem, dětem doporučujeme přezůvky s sebou. Přesná data, prosím, sledujte na webu školky a na Facebooku.

Dny otevřených dveří Palečkovy školky a její dětské skupiny se konají 25. 2., 25. 3. a 16. 4. 2020, vždy od 8:00 do 11:30 a následně od 14:30 do 17 hodin. 

S ohledem na aktuálně probíhající epidemii coronaviru jsme bohužel museli březnový termín dne otevřených dveří zrušit, ale nabídneme Vám místo něj termín květnový, konkrétně 20. 5.

V případě, že by Vám nevyhovovala data Dnů otevřených dveří, rádi Vás školkou provedeme jiný den. Rodiče, kteří mají o Palečkovu školku zájem, zveme, aby s dítětem strávili dopoledne v kolektivu dětí, které školku již navštěvují. Rodiče se tak mohou účastnit ranního komunitního kruhu, řízené činnosti i stravování, nasát atmosféru školky a zeptat se na všechny záležitosti týkající se docházky a pobytu dítěte ve školce.

Pro více informací a v případě zájmu o prohlídku školky, prosím, kontaktujte Moniku Slavíkovou na email monika.slavikova@ds-mspalecek.cz nebo na telefonním čísle 732 946 823.

JARNÍ JARMARK

Další zajímavá možnost, jak nasát atmosféru školky!
Palečkova školka každoročně pořádá Jarní jarmark, který je otevřen široké veřejnosti. Můžete si zde dát kávu, čaj i něco dobrého k snědku, podívat se na prostory školky a výrobky dětí.

ZÁPIS

K zápisu je třeba přinést vypleněný formulář „Žádost o přijetí dítěte k předškolní docházce – evidenční list“, který si můžete vyzvednout v ředitelně školky nebo ho stáhnout v sekci DOKUMENTY. Vyplněná žádost bude v den zápisu opatřena evidenčním číslem, pod kterým také budeme nejdéle do měsíce od data zápisu zveřejňovat informace o přijetí či nepřijetí dítěte ke školní docházce. Toto rozhodnutí bude k nahlédnutí na webových stránkách školky a na vstupních dveřích MŠ Paleček.

Zápis do MŠ Paleček a její dětské skupiny proběhne 12. a 26. 5. 2020  v čase od 8 do 17 hodin. Na viděnou 🙂

Těšíme se na Vaši návštěvu!