Prázdniny jsou tady, hurá!

Milé děti, milí rodiče, další školní rok je za námi a my vám za něj moc děkujeme. Kalendář nám sice ukazuje, že je čas letních prázdnin, Palečkova školka je ale otevřená většinu léta a má na programu plno zábavy, her a dobrodružství, bude to prima! Kdybychom se ve školce v létě náhodou nepotkali, přejeme vám všem prázdniny plné sluníčka, … Číst dálPrázdniny jsou tady, hurá!

Zahradní slavnost 2020

Naši milí,srdečně Vás zveme na tradiční zahradní slavnost, která proběhne ve čtvrtek 11. 6. od 16 hodin. Na programu máme veselé loučení se školním rokem a našimi předškoláky, neformální atmosféru podtrhneme pečením buřtů a pivem či vínem. Těšíme se na hezké odpoledne s Vámi!

Výsledky zápisu pro školní rok 2020/2021

Milí rodiče, rádi bychom Vás seznámili s výsledky zápisu dětí to Palečkovy školky a její dětské skupiny pro školní rok 2020/2021. Níže přikládáme seznam přijatých dětí. Je nám líto, že jsme z kapacitních důvodů nemohli vyhovět více žádostem. Vašeho zájmu o Palečku školku a dětskou skupinu si nesmírně vážíme a srdečně za něj děkujeme.

Letní provoz v MŠ Paleček

Naši milí, program na léto je hotov, přihlašování spuštěné, vypadá to na další prima prázdniny! Těšíte se? My moc! A co se u nás bude dít?

Máme otevřeno

Milí rodiče, od pondělí 11. 5. je MŠ Paleček i její dětská skupina otevřena v klasickém režimu, tj. od 7:30 do 17:30. Těšíme se na Vás! Podle aktuálního vládního nařízení nemusí děti v prostorech školy nosit roušky. Do naší mateřské školy byl zakoupen generátor ozónu, který se používá k odstranění pachů, virů včetně koronavirů, plísní a choroboplodných zárodků. Každý den je přístroj … Číst dálMáme otevřeno